Verkstaden

 

Erik Weinehall

 

Teknisk expert

Service och reparationer

Kundmottagning och prisförfrågningar

E-post: erik@etting.se

Tel: 070-211 43 95

 

Tomas Melander

 

Tekniker

090-12 15 00

E-post: tomas@etting.se

Mobil: 070-360 14 46

 

Emanuel Ahlgren

 

Teknisk expert

Service och reparationer

Svets

E-post: emanuel@etting.se

Tel: 070-300 42 26

Nadja och hennes lärling Freya

 

Kundmottagare och gubbvakt

 

Jim Magnusson

 

Teknisk expert

Service och reparatione

E-post: jim@etting.se

Tel: 070-244 74 12

Entreprenad

Kevin Andersson

 

Transport och entreprenad

Grävmaskin

E-post: kevin@etting.se

Tel: 073-836 81 31

André Karlsson

 

Transport och entreprenad

Lastbil

E-post: andre@etting.se

Tel: 070-688 00 65

 

KVD

Therese Etting

 

Drift och leveransansvarig

090-12 15 10

e-post:therese.etting@kvd.se

Mobil: 070-526 02 55

Mikael Helmersson

 

Transport och entreprenad

Lastbil

E-post:Mikael.helmersson@

outlook.com

Tel: 070-644 40 40

Daniel Långström

 

Transport och entreprenad

Lastbi

E-post:daniel.langstrom@

hotmail.com

Tel: 070-515 85 01

Ulf Bergström

 

Fordonstekniker

090-12 15 10

E-post: ulf.bergstrom@kvd.se

Mobil: 070-512 76 45

Lucas Jonsson

 

Transport och entreprenad

Lastbil

E-post: luken125@

hotmail.com

076-802 79 09

 

Peter Hållander

 

Transport och entreprenad

Lastbi

E-post: peterhallander@

gmail.com

Tel: 070-203 25 58

Övriga resurser, ekonomi och administration

Krister Etting, VD

 

Teknisk expert

Service och reparationer

Kundmottagning och prisförfrågningar, KVD

E-post: krister@etting.se

Tel: 070-310 05 00

 

 

Ulrika Etting

 

Administration/Ekonomi

Kundmottagning

E-post: ulrika@etting.se

Tel: 070-361 54 30

Besöksadress:

Långviken 42

92266 Tavelsjö

 

Våra öppettider:

Mån – tors7:00-17:30

Fredagar7:00-17:00

Lunch 11:15-12:00