Verkstaden

Tomas Melander


Tekniker

Service och reparationer

E-post: tomas@etting.se

Mobil: 070-360 14 46 

 

Nadja och Freya

Kundmottagare och gubbvakt


+ Nadja är inte längre med oss, jobbar nu på en verkstad i himlen.

Vila i frid!

Entreprenad


Foto kommer inom kort

Daniel Olsén



Tekniker

Service och reparationer

E-post: daniel@etting.se

Tel: 070-314 00 77


Foto kommer inom kort

Jonathan Hennström



Tekniker

Service och reparationer

E-post: jonathan@etting.se

Tel: 073-802 82 58

Kevin Andersson


Transport och entreprenad

Grävmaskin

E-post: kevin@etting.se

Tel: 073-836 81 31

Peter Hållander


Transport och entreprenad

Lastbi

E-post: 

peter@etting.se 

Tel: 070-203 25 58

Emil Granström


Transport och entreprenad

Lastbil

E-post: emil@etting.se

Tel: 070-527 91 35

Mikael Helmersson


Transport och entreprenad

Lastbil

E-post:mikael@etting.se

Tel: 070-644 40 40

Daniel Långström


Transport och entreprenad

Lastbi

E-post:

daniel.l@etting.se

Tel: 070-515 85 01

André Karlsson


Transport och entreprenad

Lastbil

E-post: andre@etting.se

Tel: 070-688 00 65

Andreas Säfsten


Transport och entreprenad

Lastbil

E-post: andreas@etting.se

Tel: 070-212 90 96


KVD 

Therese Etting


Drift och leveransansvarig

090-12 15 10

e-post:

therese.etting@kvdbil.se

Mobil: 070-526 02 55

Håkan Sundqvist


Kvdbil


090- 12 15 10

E-post: hakan.sundqvist@kvdbil.se

Övriga resurser, ekonomi och administration

Krister Etting, VD


Teknisk expert

Service och reparationer

Kundmottagning och prisförfrågningar, KVD

E-post: krister@etting.se

Tel: 070-310 05 00 

 


Ulrika Etting


Administration/Ekonomi

Kundmottagning

E-post: ulrika@etting.se

Tel: 070-361 54 30

 

Etting Maskin & Service AB

Besöksadress:

Långviken 42

92266 Tavelsjö

090 - 601 55

Våra öppettider:

Mån – tors   07:00 - 17:30

Fredagar     07:00 - 17:00

Lunch          11:15 - 12:00


Kvdbil Umeå

Källarvägen 1

090- 12 15 10

Mån – fre   08:00 - 17:00

Viktig Information

Sekretess                                                 

Betalningsvillor

Reparationsvillkor för verkstad